Zarząd

Na Walnym Zgromadzeniu Stowarzyszenia 24 czerwca 2016 roku wybrano Zarząd Towarzystwa na lata 2016-2018 w składzie:

  • Agata Białońska (UW, Wrocław), agata.bialonska@chem.uni.wroc.pl
  • Anna Bujacz (PŁ, Łódź), – Skarbnik PTK, anna.bujacz@p.lodz.pl
  • Jarosław Chojnacki (PG, Gdańsk), jaroslaw.chojnacki@pg.gda.pl
  • Marek Daszkiewicz (INT, Wrocław), m.daszkiewicz@int.pan.wroc.pl
  • Maria Gdaniec (UAM, Poznań), magdan@amu.edu.pl
  • Marek Główka (PŁ, Łódź) – Prezes PTK, marekglo@p.lodz.pl
  • Mariusz Jaskólski (UAM, Poznań), mariuszj@amu.edu.pl
  • Zbigniew Kaszkur (IChF, Warszawa) , zbig@ichf.edu.pl
  • Janusz Lipkowski (IChF, Warszawa), jlipkowski@ichf.edu.pl
  • Małgorzata Szczesio (PŁ, Łódź)- Sekretarz PTK, malgorzata.szczesio@p.lodz.pl
  • Marek Wołcyrz (INT, Wrocław), M.Wolcyrz@int.pan.wroc.pl

oraz Komisję Rewizyjną w składzie :

  • Leszek Zbigniew Ciunik(UW, Wrocław), leszek.ciunik@chem.uni.wroc.pl
  • Lucjan Jerzykiewicz (UW, Wrocław)-Sekretarz, lucjan.jerzykiewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Katarzyna Ślepokura (UW, Wrocław)- Przewodnicząca, katarzyna.slepokura@chem.uni.wroc.pl